Ücretsiz Hesap Oluştur

Anket: PAPERS PLEASE MODUNU İNDİRİRMİSİNİZ
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
EVET İNDİRİRİM
66.67%
10 66.67%
HAYIR İNDİRMEM
33.33%
5 33.33%
Toplam 15 oylar 100%
* Bu ankete oy verdiniz. [Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PAPERS PLEASE HARİTALI 150 DEN FAZLA ŞEHİRİ OLAN MOD
Wink 
Merhabalar Papers Please Adlı Oyunu Biliyorsunuzdur Gümrük Memuru Olduğumuz Bir Oyun Kendisi O Oyundaki Ülkelerin Bulunduğu Haritayı  Oyuna Eklicem Şehirlerde Olucak Şehirlerin Taslağı Hazır 150 şehir (daha fazlada olabilir saymadım) ama o hariita taslağını Mapeditör den şehirleri çizip oyuna ekleyeceğim ve sizlerle paylaşacağım emek vereceğim için size sormak istedim boşa emek vermek istemem şehirleri çizdim Mapeditörde editlemek kaldı birtek ancak map editörde şehirleri piksel piksel uğraşıyorsunuz ve ben tek başımayım bu modu yaptığımda az kişi indirir ve az kişi beğenirse emeklerim çöp olur harcadığım vakit çöp olur bunu istemem eğer bu forumu beğenirsen yahut yorumlara indiriceğinizi yazarsanız ona göre yapıcam dediğim gibi boşa uğraşmak istemem yaptığımda indircek olanlar indircem diye yorum yapsın ben çalışmaya başlicam ona göre 

OYUNA EKLENİCEK HARİTA

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

bu üstünde çalıştığım harita şehirlerin hepsini çizdim ama o görseli çalınmasını istemediğim için paylaşmadım
o şehirleri çizdiğim haritayı map editöre eklicem ve map editörde şehirleri yapıcam umarım beğenirsiniz 

(Not:Şehirlerin isimleri her ülkede 3 tane olucak çünkü oyunda okadar yazıyor sadece ARSTOTZKA da 11 tane isim yazacak çünkü ARSTOTZKA da 11 tane şehir ismi var diğerlerinde 3 tane. ve şehir sınırlarını kafama göre çizdim çünkü oyunda şehir sınırlarıda yok. ülkelerin ekonomisi ve ufak çaplı senaryo,eventler olacak yorum atın indirceğinize dair öneriniz varsa şunu ekle bunu ekle falan söyleye bilirsiniz.) UMARIM BEĞENİRSİNİZ VE MOD DAHADA GELİŞİR

YAPIMINA BAŞLADIM BU HARİTANIN BİR KISMI SADECE

HE BU ARADA SCOTİA OLMİCAK ORASI ÇORAK ARAZI SAYILICAK OYUNDA SCOTİA DİYE BİR ÜLKE YOK

BU MODUN YAPIMI 1 AY FALAN BELKİ DAHA UZUN SÜREBİLİR TEKBAŞIMA OLDUĞUM İÇİN 150 DEN FAZLA ŞEHRİ TEKER TEKER ÇİZMEK ZOR

OYUNDA OLUCAK DEVLETLER
-ARTSTOTZKA
-OBRİSTAN
-KOLECHİA
-BİRLEŞİK FEDERASYON
-IMPOR
-ANTEGRİA
-REPUBLİA

Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)

YAŞASIN NEW ARSTOTZKA
EZIC
Alıntı
Mobile çıkacak mı yardımcı olabilirim
Alıntı
(09-10-2022, 06:04 AM)Antepli Fıstık demiş ki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Mobile çıkacak mı yardımcı olabilirim
yardımcı olursan iyi olurdu ancak
mobile nasıl yapılıcağını bilmiyorum mobile çıkmicak
YAŞASIN NEW ARSTOTZKA
EZIC
Alıntı
Güzel bir moda benziyor indirmek isterdim umarım kısa sürede mobil linkide eklenir.
Alıntı
(09-10-2022, 06:10 PM)Munafik demiş ki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Güzel bir moda benziyor indirmek isterdim umarım kısa sürede mobil linkide eklenir.

sağol knk yapımına başladım bu hafta biter heralde malum okul başlıyor dershane falan var yetiştirmeye çalışırım ancak mobile mod yapmayı bilmiyorum yorumun için teşekkür ederim iyi günler dilerim Heart Smile

(09-10-2022, 06:10 PM)Munafik demiş ki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Güzel bir moda benziyor indirmek isterdim umarım kısa sürede mobil linkide eklenir.

bukadarını bitirdim brom bugünlük yarın daha fazla yapıcam
YAŞASIN NEW ARSTOTZKA
EZIC
Alıntı
(09-10-2022, 02:38 PM)dereliahmet51 demiş ki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
(09-10-2022, 06:04 AM)Antepli Fıstık demiş ki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Mobile çıkacak mı yardımcı olabilirim
yardımcı olursan iyi olurdu ancak
mobile nasıl yapılıcağını bilmiyorum mobile çıkmicak

Sen mapi tamamla ben denerim
Alıntı
indirip bakarım
Alıntı
(09-09-2022, 09:24 PM)dereliahmet51 demiş ki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Merhabalar Papers Please Adlı Oyunu Biliyorsunuzdur Gümrük Memuru Olduğumuz Bir Oyun Kendisi O Oyundaki Ülkelerin Bulunduğu Haritayı  Oyuna Eklicem Şehirlerde Olucak Şehirlerin Taslağı Hazır 150 şehir (daha fazlada olabilir saymadım) ama o hariita taslağını Mapeditör den şehirleri çizip oyuna ekleyeceğim ve sizlerle paylaşacağım emek vereceğim için size sormak istedim boşa emek vermek istemem şehirleri çizdim Mapeditörde editlemek kaldı birtek ancak map editörde şehirleri piksel piksel uğraşıyorsunuz ve ben tek başımayım bu modu yaptığımda az kişi indirir ve az kişi beğenirse emeklerim çöp olur harcadığım vakit çöp olur bunu istemem eğer bu forumu beğenirsen yahut yorumlara indiriceğinizi yazarsanız ona göre yapıcam dediğim gibi boşa uğraşmak istemem yaptığımda indircek olanlar indircem diye yorum yapsın ben çalışmaya başlicam ona göre 

OYUNA EKLENİCEK HARİTA

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

bu üstünde çalıştığım harita şehirlerin hepsini çizdim ama o görseli çalınmasını istemediğim için paylaşmadım
o şehirleri çizdiğim haritayı map editöre eklicem ve map editörde şehirleri yapıcam umarım beğenirsiniz 

(Not:Şehirlerin isimleri her ülkede 3 tane olucak çünkü oyunda okadar yazıyor sadece ARSTOTZKA da 11 tane isim yazacak çünkü ARSTOTZKA da 11 tane şehir ismi var diğerlerinde 3 tane. ve şehir sınırlarını kafama göre çizdim çünkü oyunda şehir sınırlarıda yok. ülkelerin ekonomisi ve ufak çaplı senaryo,eventler olacak yorum atın indirceğinize dair öneriniz varsa şunu ekle bunu ekle falan söyleye bilirsiniz.) UMARIM BEĞENİRSİNİZ VE MOD DAHADA GELİŞİR

YAPIMINA BAŞLADIM BU HARİTANIN BİR KISMI SADECE

HE BU ARADA SCOTİA OLMİCAK ORASI ÇORAK ARAZI SAYILICAK OYUNDA SCOTİA DİYE BİR ÜLKE YOK

BU MODUN YAPIMI 1 AY FALAN BELKİ DAHA UZUN SÜREBİLİR TEKBAŞIMA OLDUĞUM İÇİN 150 DEN FAZLA ŞEHRİ TEKER TEKER ÇİZMEK ZOR

OYUNDA OLUCAK DEVLETLER
-ARTSTOTZKA
-OBRİSTAN
-KOLECHİA
-BİRLEŞİK FEDERASYON
-IMPOR
-ANTEGRİA
-REPUBLİA
Güzel Bir Mod'a benziyor. Hayırlı ve Kolay gelsin
Alıntı
Arkadaşlar Skoatia Ne?
Alıntı