Ücretsiz Hesap Oluştur

Konuyu Değerlendir
  • 95 Oy - 3.8 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(200 EVENT VE 40 YENİ LİDER) The Gathering Storm İçin Birinci Dünya Savaşı Modu!
Merhabalar ben Orhan,
The Gathering Modu İçin WW1 Senaryosu Yaptım. Senaryoda : 200 event (her eventte resim var) ve 40 yeni lider bulunmakta (Lider resimlerini hoi4'den aldım.)
Eventleri event olsun diye eklemedim. Çoğu eventte alternatif yollar var. (Yapay zeka her zaman tarihsel yolu seçerken sadece oyuncular alternatif yolu seçebilir.) Ve eventler barış antlaşması içermiyor. Savaşı kazanıp kaybetmek sizin elinizde!
2 Adet Senaryo Var:
1914 : 1914-1918 yılları arası event içerir (100 e yakın event var)
1911 : 1911-1918 yılları arası event içerir (tam 200 event var) (önerilen senaryo)
Ve 1936 senaryosunda ordu eğitince az bir ordu geliyordu. o özellik bu senaryoda da var.

Discord Linki : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
İndirme Linki : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)

Alıntı
güzel senaryo olmuş eline sağlık
Alıntı
(01-08-2022, 09:07 PM)Emin Buğra demiş ki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!güzel senaryo olmuş eline sağlık

Teşekkürler.
Alıntı
güzel mod
Alıntı
(01-08-2022, 10:05 PM)HawkerSP demiş ki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!güzel mod

Teşekkürler
Alıntı
CONQUERORSA gelebilir onu haricinde mod çok güzelSmile
Alıntı
(01-09-2022, 09:23 AM)Miraç Arslan demiş ki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!CONQUERORSA  gelebilir onu haricinde mod çok güzelSmile

Conquerors için ayrı bir sürümünü çıkarabilirim.
Güzel yorumun için teşekkürler.
Alıntı
normal age of history 2 için mi yoksa conquerors için mi
Alıntı
(01-09-2022, 01:49 PM)Doli Ama Sokakta Yaşayan demiş ki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!normal age of history 2 için mi yoksa conquerors için mi

The Gathering Storm modu için
Alıntı
çok güzel
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

Kerem Yılmaz YouTube - Discord